BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampett 13656512
nr 1365 6512
Spegellampett
Nyrokoko, 66x64 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:59:04
100 kr
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)